BMS


BMS
stránky výrobce: www.bmsireland.com
Kompletní katalog:  Anglická verze

Digitální momentové šroubováky

Šroubovák ,,vše v jednom"

Digitální momentový šroubovák s rukojetí, snímá moment vpravo i vlevo, automatické nulování, akustická a optická signalizace, bateriové napájení, datum a čas, USB výstup na počítač, upínací čtyřhran, spolupracuje se software PCFE, barevný displej.
elektronické šroubováky

Měřidla pro nastavení a kalibraci momentových klíčů
Digitální měřidla pro kalibraci nebo nastavení momentových klíčů a momentových šroubováků. Snímá moment vpravo i vlevo. Automatické nulování, akustická a optická signalizace, bateriové napájení, datum a čas, USB výstup na počítač, čtyřhranný upínací otvor, vyhodnocení v software PCFE, barevný displej.
kalibrace a nastavení momentových klíčů

Digitální momentové klíče
Digitální momentové klíče, snímá moment vpravo i vlevo, přesnost, automatické nulování, akustická a optická signalizace, bateriové napájení, datum a čas, USB výstup na počítač, obsahuje výměnnou ráčnovou hlavici, spolupracuje se software PCFE, barevný displej.
Rozsah až do 2000 Nm !!!
elektronické momentové klíče

Mechanické momentové klíče
zařízení pro měření momentumomentové klíče, měřidla kroutícího momentu, kroutící moment, digitální momentový klíč, digitální momentový šroubovák, BMS EZ, BMS PRO, BMS SUPER,  měřidlo pro kalibraci momentových klíčů, měřidlo na kontrolu a nastavení momentového klíče,

Výběr DLE Výrobců


Tesa

Mitutoyo

INSIZE

MICROTEST
Mahr

Preisser

Käfer
Bowers

SMT - Germany

Schut

Stahlwille

BMS

Norbar


Info 

Nenašli jste co jste hledali? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem měřidla.

Kontakt: 
tel: +420 776 182 329
mail: info@microtes.cz
http: www.microtes.cz